Promocja na początek roku 2019: niższe ceny i dostępność „od ręki”

środa, 2 stycznia 2019

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami odświeżonej oferty promocyjnej KR CENTER obowiązującej do 30 kwietnia 2019 r. Objęte są nią drzwi wewnętrzne, zewnętrzne stalowe, stalowe uniwersalne oraz akcesoria.

Oferta specjalna przedstawiona jest na ulotkach oraz plakatach w punktach sprzedaży KR CENTER. To nie tylko niższe ceny, ale także bardzo krótkie terminy dostaw – większość objętych nią produktów jest dostępna „od ręki”.

W ramach oferty specjalnej taniej można kupić m.in. drzwi wewnętrzne – ramiakowe i płytowe – wraz z ościeżnicami. Promocją objęte są wybrane modele z grup: Monza, Credis, Maleo, Albero, Classic oraz Rocca. Klientom polecamy także zakup dopasowanych klamek i rozet.

Promocją objęte są ponadto drzwi stalowe Metis o grubości skrzydła 55 mm oraz Zoe, w przypadku których grubość skrzydła wynosi 68 mm. Wraz z drzwiami można kupić promocyjny zestaw okuć, na który składają się:

  • klamka i rozeta AXA, model Haga (kolor: inox),
  • wkładki Gerda systemie jednego klucza (kolor: nikiel)

Ofertę specjalną zamykają drzwi stalowe uniwersalne Technic oraz Pluton, które szczególne zastosowanie znajdą jako drzwi do pomieszczeń gospodarczych, a także w budynkach użyteczności publicznej i firmach. Dla obu grup przygotowane są zestawy okuć w atrakcyjnych cenach.

Po więcej informacji odsyłamy do katalogu promocyjnego oraz do punktów sprzedaży KR CENTER, których mapa dostępna jest na naszej stronie.

Drzwi w promocji