Nowa oferta promocyjna - niższe ceny, szybka realizacja zamówień

wtorek, 24 lipca 2018

Drzwi wewnętrzne i stalowe oraz skrzydła Bold (wejściowe do mieszkań) to trzon naszej promocji. Oprócz nich proponujemy szereg akcesoriów. Cechą wspólną oferty jest to, że obejmuje ona popularne modele oraz nowości.

Wśród skrzydeł wewnętrznych dostępnych w dobrej cenie i zazwyczaj od ręki są drzwi płytowe – popularne modele z rodzin Albero, Classic oraz nowość: Rocca. Proponujemy ponadto wytrzymałe skrzydła ramiakowe. Wśród nich jest silna reprezentacja skrzydeł w kolorze białym, który obecnie jest niezwykle modny. Proponujemy Państwu wybrane skrzydła z grup Credis i Monza, a także nowość: Maleo.

W ofercie dostępne są także cieszące się dobrymi wynikami sprzedaży drzwi stalowe. Proponujemy modele o grubości 55 mm (Metis) oraz 68 mm (Zoe). Te drugie wyróżniają się lepszą izolacyjnością termiczną oraz nieco wytrzymalszą konstrukcją. Cechą wspólną obu grup drzwi jest z kolei nowoczesna stylistyka.

Dodatkiem do oferty drzwi stalowych są drzwi uniwersalne z serii Technic oraz Pluton. Stanowią one dobry wybór jako drzwi do pomieszczeń gospodarczych oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest podwyższona trwałość w niskiej cenie.

W osobnej ulotce zebraliśmy promocyjne modele skrzydeł Bold. Ich oferta obejmuje aż 25 modeli, z których każdy może być dostarczony w jednym z ponad 20 kolorów oklein. Zainteresują one zarówno zwolenników tradycyjnych wzorów, jak i osoby poszukujące nowoczesnej stylistyki. Skrzydła można zainstalować na istniejącej ościeżnicy zgodnej z tzw. „Polską Normą”. Przed zainstalowaniem bardzo prosimy o weryfikację wymiarów.

Do wszystkich drzwi objętych w promocji proponujemy okucia oraz akcesoria dodatkowe w atrakcyjnych cenach.

Oferta obowiązuje do 31 października lub do odwołania. Wiele modeli skrzydeł dostępnych jest „od ręki”, w przypadku innych czas realizacji jest krótki. Szczegóły zostały przedstawione w materiałach promocyjnych – dostępne są do pobrania na naszej stronie internetowej oraz w wybranych punktach handlowych.

Promocje KR CENTER - tanie drzwi