Unia Europejska

Prezentujemy wakacyjną ofertę promocyjną na drzwi KR CENTER

czwartek, 24 czerwca 2021

Na naszej stronie dostępna do pobrania jest ulotka dot. wakacyjnej oferty specjalnej. Jak zawsze promocją objęte są najpopularniejsze modele drzwi i akcesoria, dostępne na już!

W promocyjnych cenach dostępne będą drzwi wewnętrzne ramiakowe i płytowe, a także drzwi zewnętrzne stalowe i stalowe uniwersalne.

W ofercie drzwi wewnętrznych znajdują się popularne modele z kolekcji Credis, Maleo, Monza, Albero oraz Classic. Oferujemy je wraz z dopasowanymi ościeżnicami: regulowaną lub prostą. Ponadto proponujemy okucia.

Drzwi zewnętrzne stalowe w ofercie promocyjnej reprezentowane są przez kolekcję Gines. W skład zestawu wchodzą skrzydło o grubości 55 mm, ościeżnica oraz próg aluminiowy. Dostępne są w kolorze orzech malowany, bez szyby lub z przeszkleniem (tu proponujemy cztery warianty z ramką ze stali nierdzewnej). Polecamy dopasowane akcesoria!

Ofertę zamykają drzwi stalowe uniwersalne z kolekcji Technic, gdzie w zestawie znajdują się skrzydło oraz próg. Dostępne są w trzech kolorach do wyboru: antracyt, biały oraz brąz. Dla drzwi Technic proponujemy ponadto najważniejsze usługi dodatkowe, promocyjny zestaw okuć oraz próg aluminiowy.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w ulotce promocyjnej. Oferta obowiązuje od 1 lipca do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Zakupów można dokonać za pośrednictwem szerokiej sieci punktów sprzedaży.

Drzwi w promocji, tanie i od ręki

Dofinansowanie z programu Inteligentny Rozwój