Unia Europejska

Prezentujemy wiosenną ofertą promocyjną: drzwi dostępne na już

czwartek, 25 marca 2021

Na naszej stronie opublikowaliśmy najnowszą ulotkę promocyjną z ofertą obowiązującą od 1 kwietnia 2021. W jej ramach proponujemy popularne modele drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, dostępne od ręki!

Ofertę promocyjną otwierają skrzydła wewnętrzne ramiakowe. Proponujemy cieszące się dużym zainteresowaniem skrzydła z kolekcji Credis, Maleo i Monza. W ofercie posiadamy także skrzydła płytowe z serii Albero oraz Classic. Dla skrzydeł wewnętrznych proponujemy dopasowane ościeżnice: regulowane oraz proste. Drzwi wewnętrzne dostępne są w modnych kolorach!

W promocji posiadamy także drzwi zewnętrzne stalowe ST55E – dostępne są w wersji z przeszkoleniami oraz bez, w kolorze orzech malowany. W zestawie znajdują się: skrzydło, ościeżnica oraz próg. To wszystko w atrakcyjnych cenach!

Niską ceną i dobrym wykonaniem wyróżniają się także drzwi stalowe uniwersalne z serii Technic. Dostępne są one w trzech kolorach: antracytowym, białym i brązowym. W zestawie znajdują się skrzydło oraz ościeżnica.

Dla wszystkich wspomnianych grup proponujemy dopasowane do nich okucia. Dzięki temu korzystając z oferty promocyjnej mogą Państwo zakupić pełen zestaw gotowy do montażu.

Ważnym wyróżnikiem naszej oferty jest fakt, że produkty objęte promocją dostępne są na już. Oprócz niskiej ceny mogą cieszyć się Państwo remontem przeprowadzonym bez żadnych zakłóceń.

Po więcej informacji odsyłamy do ulotki promocyjnej dostępnej w zakładce Dokumenty do pobrania. Oferta obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku lub do wyczerpania zapasów. Zakupów mogą Państwo dokonać w szerokiej sieci naszych partnerów handlowych.

Drzwi w promocji

Dofinansowanie z programu Inteligentny Rozwój