Nowość w ofercie: drzwi zewnętrzne drewniane

środa, 22 sierpnia 2018

Zostaliśmy dystrybutorem bardzo dobrej jakości drzwi drewnianych obłożonych drewnem dębowym: ramiakowo-płycinowych oraz płytowych. Nowe modele rozszerzą ofertę z segmentu premium.

Drzwi ramiakowo-płycinowe RP-33 mają skrzydła o grubości 72 mm. To solidne drzwi, które będą zdobić wejścia do domów przez lata, a dodatkowo zatrzymają ciepło wewnątrz dzięki dobrym właściwościom termoizolacyjnym. W skład zestawu wchodzą: skrzydło, ościeżnica drewniana oraz próg okuty listwami aluminiowymi. Drzwi dostępne są w rozmiarze „90”.

W grupie drzwi płytowych znajdują się cztery modele ozdobione od zewnątrz blachą ze stali nierdzewnej:

W przypadku wszystkich ww. modeli drzwi skrzydło ma grubość aż 78 mm, a dzięki wypełnieniu termoizolacyjnemu bardzo dobrze zatrzymują ciepło wewnątrz domu. Współczynnik przenikalności cieplnej dla drzwi drewnianych płytowych wynosi 1,0 W/m2/K. Drzwi dostępne są w bardzo popularnym rozmiarze „90”.

Zarówno drzwi ramiakowo-płycinowe, jak i płytowe, dostępne są w trzech modnych kolorach: orzech, dąb złoty oraz antracyt. Zainstalowany został w nich pakiet trzyszybowy reflex.

Warto podkreślić, że czas realizacji zamówień na drzwi zewnętrzne drewniane nie jest długi – zależy jednak od wybranego modelu oraz jego parametrów. Wraz z drzwiami warto rozważyć zakup promocyjnego zestawu okuć, w skład którego wchodzą: klamka i rozeta Haga (kolor: inox), wkładki Wilka w systemie jednego klucza (klasa ‚B”, kolor: nikiel).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na ulotce oraz na naszej stronie internetowej. W razie pytań prosimy o z infolinią: +48 575 299 166.

Drzwi zewnętrzne drewniane obłożone drewnem dębowym