Unia Europejska

Nowy katalog dot. drzwi Bastion - edycja 2023/1

niedziela, 15 stycznia 2023

Szanowni Partnerzy! Miło nam poinformować, o wydaniu nowej edycji katalogu drzwi wejściowych do mieszkań Bastion. Najnowsza edycja zacznie obowiązywać od poniedziałku 30.01.2023r.

Z pewnością ucieszy Państwa wiadomość, że ceny drzwi nie uległy zmianie, a ceny okuć zostały lekko skorygowane do poziomu z pozostałych naszych katalogów.

Najważniejsze nowości w katalogu:

  • Wprowadzamy do oferty nowy kolor okleiny: Halifax Dąb. Pozwoli to sprostać wymaganiom klientów podążających za najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz.
  • Zmianie uległa konstrukcja i profil ościeżnicy drewnianej pełnej. Obecnie będzie się ona składała z drewna klejonego warstwowo, a całość będzie obłożona cienką warstwą prasowanej płyty MDF. Modyfikacja ta niesie za sobą wiele zalet:
    • idealnie gładka powierzchnia i brak widocznej struktury usłojenia na okleinie (co mogło się zdarzyć w przypadku drewnianej powierzchni pod okleiną)
    • podniesienie odporności na uszkodzenia mechaniczne poprzez zwiększenie twardości powierzchni zewnętrznej
    • dodatkowe wyeliminowanie naprężeń, mogących powodować odkształcenia ościeżnicy

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem. Jest już dostępny na naszej stronie internetowej krcenter.pl. Mogą też Państwo zapoznać się z nim klikając poniższy link. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży lub Państwa przedstawicielem handlowym.

Dofinansowanie z programu Inteligentny Rozwój