Unia Europejska

Prezentujemy katalog drzwi wewnętrznych - edycja 2022/1

wtorek, 31 maja 2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi wewnętrznych, jaka będzie obowiązywać od 13 czerwca. Najważniejsze informacje znajdą Państwo w dalszej części aktualności.

Ofertę drzwi wewnętrznych stanowią drzwi płytowe oraz ramiakowe, które można nabyć w wersji przylgowej i bezprzylgowej. Proponujemy dla nich zarówno standardowe ościeżnice regulowane, jak również tzw. tunele regulowane i systemy przesuwne. Nie zabraknie dopasowanych okuć w różnych kolorach.

Wśród dostępnych kolekcji znajdą Państwo sporo oferowanych dotąd propozycji. Nie zabrakło także nowości, wśród których są drzwi wewnętrzne ramiakowe Margo, Irys i Vivo oraz całkowicie gładkie drzwi płytowe Classico.

W ofercie dostępna jest bogata paleta kolorów, dzięki której nie tylko dopasują Państwo drzwi do wnętrza domu czy mieszkania. Niektóre okleiny idealnie współgrają z tymi, jakie oferujemy dla drzwi wejściowych do mieszkań Bastion. Są też zupełnie nowe propozycje kolorów. Ponadto dla niektórych kolekcji można dobrać kolory intarsji, szyb, czy odrębną okleinę dla środkowych paneli.

Po więcej informacji zapraszamy do katalogu, który dostępny jest zarówno w wersji do pobrania (link dostępny w zakładce Dokumenty do pobrania), jak również w wersji interaktywnej, do przeglądania online.

Katalog drzwi wewnętrznych oznaczony symbolem 2022/1 będzie obowiązywał od poniedziałku, 13 czerwca 2022 r.. Zakupu drzwi mogą Państwo dokonać w szerokiej sieci punktów sprzedaży rozsianych na terenie całej Polski.

Drzwi wewnętrzne - katalog

Dofinansowanie z programu Inteligentny Rozwój