Unia Europejska

Aktualizacja oferty drzwi wewnętrznych i nowy katalog

wtorek, 16 listopada 2021

Na naszej stronie www umieściliśmy kolejną wersję katalogu z ofertą drzwi wewnętrznych. Ceny w nim zawarte będą obowiązywać od 22 listopada 2021.

Wraz z wejściem w życie zaktualizowanej oferty wzrosną ceny drzwi wewnętrznych oraz przeznaczonych dla nich ościeżnic.

W asortymencie pozostają wszystkie oferowane dotąd kolekcje drzwi ramiakowych: Chester, Hone, Martis, Arezzo, Moretta, Siena, Fermo, Campania, Teramo oraz Empoli. Wyróżniająca je rama okalająca skrzydło jest dobrze widoczna – dzięki niej drzwi nie tylko są solidne, ale też manifestują to swoim wyglądem!

Ponadto na stronach katalogu drzwi wewnętrznych zaprezentowane są drzwi płytowe foliowane Classico oraz płytowe foliowane wzmocnione (kolekcja Meglio). Cechuje je minimalistyczny wygląd, który nie będzie konkurować z innymi elementami wystroju. Nie będziemy natomiast oferować drzwi lakierowanych.

Ofertę drzwi wewnętrznych łączy to, że drzwi dostępne są w modnych kolorach, które można dopasować do niemal każdego wnętrza. Drzwi okleinowane są bez łączeń na krawędziach!

Warto zapoznać się także z różnymi możliwościami dot. ościeżnic (przylgowych i bezprzylgowych), tuneli regulowanych oraz systemów przesuwnych. W ofercie posiadamy ponadto dopasowane okucia.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w katalogu – zapraszamy do jego pobrania w postaci pliku PDF lub odwiedzenia strony z interaktywną wersją katalogu.

Punkty sprzedaży, w których mogą kupić Państwo produkty z oferty drzwi wewnętrznych rozsiane są na terenie całej Polski.

Drzwi wewnętrzne ramiakowe i okleinowane

Dofinansowanie z programu Inteligentny Rozwój