Unia Europejska

Drzwi stalowo-aluminiowe – nowość od czerwca w ofercie KR CENTER

sobota, 22 maja 2021

Na naszej stronie udostępniliśmy katalog drzwi stalowych oznaczony numerem 2021/2, a w nim wśród nowości jest nowa kategoria drzwi: STA.

Drzwi oznaczone symbolem STA68 to drzwi zewnętrzne stalowo-aluminiowe. Stosowane w nich ościeżnice aluminiowe są jeszcze bardziej wytrzymałe. W połączeniu ze skrzydłem o grubości 68 mm zapewniają bardzo dobre właściwości termiczne. Mają także kilka zalet ważnych podczas montażu. (Zapraszamy do zobaczenia przekroju drzwi stalowo-aluminiowych.)

Ościeżnice aluminiowe dostępne są w dwóch wariantach – w kolorze skrzydła lub w kolorze czarnym. Tę drugą opcją polecamy zwłaszcza w połączeniu z czarnymi okuciami. W przypadku drzwi STA68 w komplecie ponadto jest próg termiczny. Dodatkowe informacje znajdą Państwo w katalogu.

Nowością w naszej ofercie są ponadto drzwi zewnętrzne z kolekcji Hermos oraz Argos o grubości skrzydła 68 mm. Dostępne są zarówno w wariancie z ościeżnicą aluminiową (STA68), jak i stalową (ST68). Wyróżniają się panelem ze szczotkowanego aluminium, anodowanego na kolor patina. Drzwi Argos ponadto posiadają subtelne tłoczenia.

W katalogu zaprezentowane są ponadto wcześniej dostępne modele, przy czym ich ceny ulegną zmianie. Wynika to z rosnących kosztów materiałów i pracy.

Nie zapomnieliśmy oczywiście o dopasowanych okuciach. Szczególną uwagę zwracamy na komplet okuć ST Premium, w skład którego wchodzą klamka i rozeta Haga firmy Axa oraz wkładki WILKA pracujące w systemie jednego klucza. Kupując zestaw zapłacą Państwo mniej niż w przypadku zakupu okuć osobno.

W ofercie znajdują się także klamki, rozety, wkładki i pochwyty w kolorach czarnym i patina, idealnie dopasowane do niektórych modeli drzwi oraz do ościeżnicy aluminiowej w kolorze czarnym.

Oferta zaprezentowana w katalogu obowiązuje od 1 czerwca. Zapraszamy do pobrania katalogu w PDF lub zobaczenia jego interaktywnej wersji i zapoznania się ze wszystkimi szczegółami.

Katalog drzwi stalowych i stalowo-aluminiowych

Dofinansowanie z programu Inteligentny Rozwój