Unia Europejska

Kolejne wydanie katalogu Bastion obowiązuje od 01.06.

środa, 19 maja 2021

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem drzwi wejściowych do mieszkań Bastion oznaczonym numerem 2021/2. Obowiązująca w nim oferta będzie obowiązywać od początku czerwca.

Wraz z wejściem w życie katalogu Bastion 2021/2 zmianie ulegną ceny większości modeli drzwi oraz niektórych akcesoriów i opcji dodatkowych. Korekta wynika z rosnących cen komponentów i pracy. Nowe kolekcje, które wprowadziliśmy niedawno – Alu Black i Alu Patina – cieszą się dużą popularnością, a ich ceny nie ulegają zmianie.

Dostrzegamy także rosnącą popularność drzwi o loftowej stylistyce – z czarną ościeżnicą i okuciami. Aby wyjść temu trendowi naprzeciw, od czerwca możliwe będzie zamówienie ościeżnicy w kolorze czarnym bez dopłat. Wśród nowości jest także korzystny cenowo komplet okuć Bastion Standard Czarny, który zastąpi komplet Bastion Loft. Proponujemy ponadto nową wkładkę firmy Alubrass.

Niestety nie jest już możliwe zamawianie drzwi Bastion w kolorze orzech japoński, wobec czego został on wycofany także z naszego katalogu.

Najnowszą wersję katalogu mogą Państwo pobrać w zakładce z dokumentami. Przygotowaliśmy także interaktywną wersję katalogu.

Nasi projektanci, inżynierowie i pracownicy działu sprzedaży nieustannie pracują, aby oferować Państwu drzwi dobrej jakości w korzystnej cenie oraz profesjonalną obsługę. Zamówienia mogą Państwo składać w sklepach rozlokowanych na terenie całej Polski.

Katalog drzwi wejściowych do mieszkań Bastion 2021/2

Dofinansowanie z programu Inteligentny Rozwój