Unia Europejska

Wiele nowości w ofercie drzwi wewnętrznych na rok 2021

niedziela, 4 lipca 2021

Udostępniamy do pobrania katalog drzwi wewnętrznych oznaczony numerem 2021/1, w którym przedstawiamy wiele nowości, w tym nowe kolekcje drzwi. Oferta przedstawiona w katalogu obowiązuje od 12 kwietnia.

W najnowszym katalogu drzwi wewnętrznych oferujemy skrzydła ramiakowe, foliowane, foliowane wzmocnione oraz zupełnie nową grupę: skrzydła płytowe lakierowane. Dodatkowo drzwi dostępne są w wersji przylgowej i bezprzylgowej.

Wśród dostępnych kolekcji skrzydeł ramiakowych są zarówno te bardzo popularne – np. Chester, Hone czy Martis – jak również kilka nowych grup: Teramo, Empoli, Arezzo i Siena. Każda z grup dostępna jest w kilkunastu kolorach do wyboru, podzielonych na dwie grupy: TOP DECOR oraz PRO LINE.

Drzwi lakierowane skupione są wokół kolekcji Lako. W jej ramach proponujemy zarówno modele z subtelnymi tłoczeniami, jak i gładkie, o minimalistycznym wyglądzie. Skrzydła Lako dostępne są w wielu kolorach do wyboru, zgodnie z paletą RAL; standardowym kolorem jest biały (RAL 9003).

Drzwi płytowe foliowane dostępne są w wersji standardowej (Classico) oraz wzmocnionej (Maglio). Na ten moment oferujemy je w 10 wersjach kolorystycznych – do wyboru są okleiny TOP DECOR oraz CPL. Są to skrzydła gładkie, o minimalistycznym designie.

Do skrzydeł wewnętrznych proponujemy dopasowane ościeżnice proste oraz ramiakowe, pracujące w systemie przylgowym i bezprzylgowym. Proponujemy ponadto tunele regulowane oraz naścienne systemy przesuwne.

Zwieńczeniem oferty są okucia jak zawsze wyróżniające się trwałością. Także w tym obszarze proponujemy kilka nowości: okucia z serii Aquna, Orlando Slim, Talc, Lobos i inne. Dostępne są one w kilku kolorach, dzięki czemu każdy będzie w stanie dopasować je do designu wnętrza, aby wraz z drzwiami stanowiły harmonijną całość.

Katalog dostępny jest do pobrania w zakładce „Dokumenty do pobrania”. Zapraszamy także do zapoznania się z jego interaktywną wersją. Drzwi z oferty zaprezentowanej w nowym katalogu można nabyć w jednym z punktów sprzedaży rozsianych na terenie całej Polski.

Katalog drzwi wewnętrznych 2021/1

Dofinansowanie z programu Inteligentny Rozwój