Unia Europejska

Katalog drzwi Bastion na rok 2021

sobota, 13 lutego 2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi śródlokalowych Bastion, którą prezentujemy w nowej odsłonie katalogu. Katalog obowiązuje od 1 marca 2021.

Na stronach katalogu oznaczonego numerem 2021/1 znajdują Państwo kilka ważnych nowości. Pojawiają się m.in. nowe modele: Bastion B-75 oraz B-76. Są to drzwi z czarnymi, aluminiowymi listewkami – jeden z nich posiada atrakcyjne tłoczenie przypominające jodełkę; drugi zaś jest pozbawiony tłoczeń.

Osobom, które poszukują czegoś wyszukanego polecamy drzwi z nowej grupy: Alu Patina. W jej ramach dostępne są cztery modele z złotawymi listewkami aluminiowymi, które najlepiej wyglądają na powierzchni drzwi w ciemnych lub kremowo-białych drzwi. Będą idealnie pasować do nowoczesnych wnętrz – w stylu loftowym, glamour i nie tylko!

Do oferty wprowadziliśmy ponadto aż cztery nowe komplety okuć. Kupując okucia w komplecie można zaoszczędzić, a dzięki kilku dostępnym wariantom każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno jeśli chodzi o estetykę, jak i budżet. Komplety Haga Patina, Haga Czarny oraz Loft dopasowane są do nowych trendów stylistycznych jeśli chodzi o dodatki, podczas gdy Haga Inox to propozycja dla osób szukających czegoś bardziej klasycznego.

Proponujemy ponadto jeszcze szerszy wybór kolorów progów dla z ościeżnicami drewnianymi. Dostępne wersje wykończenia to: srebrna, czarna oraz patina. Progi z czarnymi lub patynowymi elementami mogą stanowić ciekawe połączenie z drzwiami z kolekcji Alu Black lub Alu Patina, Lacobel, ale nie tylko z nimi.

Niezmiennie drzwi Bastion oferują charakterystyczną dla nich trwałość oraz dźwiękoizolacyjność – według badań na poziomie 32 dB.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami w katalogu dostępnym online (dostępna jest do pobrania także wersja w PDF).

Katalog Bastion 2021/1

Dofinansowanie z programu Inteligentny Rozwój