Od lipca nowy katalog drzwi wewnętrznych

wtorek, 18 czerwca 2019

1 lipca 2019 roku zacznie obowiązywać nowa edycja katalogu drzwi wewnętrznych od KR CENTER. Prezentujemy w nim m.in. nowe kolory drzwi, jeszcze lepiej dopasowane do aktualnych trendów rynkowych.

Zmiany, które przynosi katalog drzwi wewnętrznych 2019/2, w dużej mierze dotyczą kolorów oklein. Wśród tych już Państwu znanych pojawiają się nowe kolory: bergen, dąb stary oraz ribek szary. Wzbogacają one paletę kolorów o propozycje idealnie dopasowane do dostępnych w sklepach elementów wykończenia i wyposażenia wnętrz. Zarówno kolory, jak i ich dostępność dla poszczególnych grup drzwi mogą Państwo sprawdzić w katalogu.

Oprócz tego w ofercie jest aż 14 grup drzwi wewnętrznych ramiakowych, które cechują się solidnością i modnym wyglądem. Różnią się one liczbą, wielkością i położeniem szyb, w niektórych ponadto dostępne są ciekawe urozmaicenia (np. ozdobne listewki aluminiowe w grupie Siris Alu). Ofertę uzupełniają bogata oferta akcesoriów, zarówno srebrnych, jak i czarnych, a także dopasowane ościeżnice. Czas realizacji zamówień na drzwi i akcesoria to 3-4 tygodnie!

Katalog drzwi wewnętrznych 2019/2 zacznie obowiązywać od 1 lipca 2019 roku. Z wirtualną wersją katalogu można zapoznać się w każdej chwili pobierając ją w wersji PDF z naszej strony. Zapraszamy!

Katalog drzwi wewnętrznych 2019-2