Udostępniamy katalog drzwi śródlokalowych Bastion na rok 2019

niedziela, 3 listopada 2019

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem drzwi wewnętrznych wejściowych do mieszkań Bastion. Jest wiele nowości!

Wśród zmian, jakie wprowadzamy w ofercie wraz z publikacją nowego katalogu, są przede wszystkim dwie nowe kolekcje drzwi:

  • Bastion Lacobel – z białymi lub czarnymi (do wyboru) panelami szklanymi;
  • Bastion Alu Black – z ozdobnymi listwami aluminiowymi w kolorze czarnym.

Na tym nie koniec, ponieważ w pozostałych kolekcjach dostępne są nowe modele. Łącznie w całym katalogu jest aż 20 nowych wzorów! Jesteśmy pewni, że znajdą one wielu zwolenników, a ich wzornictwo podkreśli nowoczesny lub ponadczasowy charakter mieszkań.

Drzwi Bastion mogą zostać zamówione w nowych kolorach: dąb, dąb bagienny, grafit horyzont oraz grafit stary. Zastępują one cztery inne kolory, które wycofaliśmy z oferty.

Ważną nowością jest możliwość zamówienia drzwi z progiem, którego aluminiowe elementy pomalowane są na czarno (opcja dostępna dla drzwi z ościeżnicami drewnianymi). Świetnie wyglądają one w połączeniu z czarną klamką i rozetą Haga, które poszerzają ofertę dostępnych akcesoriów.

Na naszych Klientów czekają także nowe komplety okuć: Bastion Standard oraz Bastion Premium. Na szczególną uwagę zasługuje ten drugi, ponieważ jest antywłamaniowy. W zestawie Bastion Premium znajdują się antywłamaniowe klamka i rozeta Trust (firmy AXA) oraz wkładki klasy bezpieczeństwa RC3 w systemie jednego klucza.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z elektroniczną wersją katalogu Bastion i wszystkimi nowościami. Zakupu drzwi Bastion, przetestowanych przez tysiące Klientów, można dokonać za pośrednictwem punktów sprzedaży w całej Polsce. Gorąco polecamy!

Pobierz katalog drzwi Bastion

W najbliższych tygodniach będziemy aktualizować stronę www oraz kreator drzwi. W razie rozbieżności między stroną i kreatorem a katalogiem, wiążąca jest oferta z katalogu. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.