Unia Europejska

Świąt pełnych spokoju i wielu dobrych wiadomości w Nowym Roku

sobota, 19 grudnia 2020

Kończy się bardzo trudny dla wielu z nas rok. Tym bardziej dziękujemy za zaufanie i współpracę oraz życzymy Państwu wszystkiego, co najlepsze na najbliższe dni i miesiące!

Oby czas Świąt Bożego Narodzenia przyniósł Państwu ciepło, spokój i wiele chwil spędzonych wśród najbliższych. Niech będzie to czas pamięci i budowania relacji także z tymi, z którymi nie będziemy mogli spotkać się twarzą w twarz. Oby czas Świąt przyniósł chwile zasłużonego odpoczynku oraz dodał otuchy i optymizmu.

Na cały kolejny rok życzymy wielu dobrych wiadomości. Naszym Kontrahentom życzymy, aby przemyślane decyzje i duch współpracy przyczyniały się do dalszego rozwoju i sukcesów!

Raz jeszcze dziękujemy Państwu za wszystko, co do tej pory mogliśmy wspólnie osiągnąć. Dziękujemy też za każde dobre słowo i uwagi, dzięki której możemy doskonalić nasze produkty i procesy.

W KR CENTER, jak dotąd, z pasją i zaangażowaniem będziemy odpowiadać na potrzeby Klientów i je wyprzedzać. W 2021 roku możecie Państwo liczyć na kolejne nowości poparte wnikliwą analizą i bogatym doświadczeniem naszych projektantów i inżynierów.

Kartka świąteczna 2020

Dofinansowanie z programu Inteligentny Rozwój