Unia Europejska

Nowy katalog drzwi stalowych – zapraszamy do pobrania!

środa, 27 maja 2020

1 czerwca wchodzi w życie nowy katalog drzwi stalowych, ale już teraz można go pobrać z naszej strony. Jakie zmiany przyniesie?

Od 1 czerwca obowiązujący stanie się katalog drzwi stalowych oznaczony numerem 2020/1. Wprowadzonych zostało w nim kilka istotnych zmian.

Począwszy od tej edycji katalogu cała rodzina drzwi Inox, a także niektóre modele z rodziny Grand (15, 16, 22 i 45) dostępne będą tylko w wariancie ST68. Z kolei model Uran 01 w kolorze białym nabyć będzie można nie tylko w dotychczasowych szerokościach ("80, "90", "100"), ale także w wersji "70". Zwracamy również uwagę, że drzwi ST55 nie są dostępne w wersji o szerokości "100".

Oprócz tego modyfikacji uległa oferta szyb dla kilku modeli:

  • drzwi Grand 16 nie będą już dostępne z szybą witraż-kolor,
  • drzwi Grand 22 nie będą już dostępne z szybą satyna z bewelem,
  • drzwi Grand 29 nie będą już dostępne z szybą lustro z bewelem.

W ofercie wkładek znajdą Państwo z kolei nowość. Począwszy od tej edycji katalogu wkładki będzie można nabyć nie tylko w kolorze nikiel, ale także czarnym. Dzięki temu możliwe jest skomponowanie pełnego kompletu czarnych akcesoriów (klamek, pochwytów, rozet i wkładek)!

Warto też zwrócić uwagę, że w drzwiach Onyx Glass od strony wewnętrznej zamieszczony jest panel z anodowanego na czarno aluminium. Nie ma możliwości zamówienia panelu w kolorze inox.

Zapraszamy serdecznie do pobrania nowego katalogu (można go także przeglądać w wersji online).

Katalog drzwi KR CENTER 2020/1

Dofinansowanie z programu Inteligentny Rozwój