Drzwi Credis w nowej ofercie specjalnej!

niedziela, 10 marca 2019

Od 16 października zapraszamy do korzystania z nowej promocji KR CENTER. Dotyczy ona drzwi Credis w kolorze jesion szary.

W ramach promocji oferujemy Państwu drzwi Credis 02 i 05 w kolorze jesion szary wraz z ościeżnicami i listwami opaskowymi. Są one dostępne od ręki i w bardzo dobrych cenach.

Promocyjne modele to drzwi ramiakowe o nowoczesnym charakterze, które szczycą się wytrzymałą konstrukcją oraz ciekawym wyglądem. Skrzydło urozmaicone zostało poziomymi szybkami decormat, a rama drzwi stanowi nie tylko ciekawą propozycję wizualną, ale również zwiększa odporność na wypaczenia. Okleina została tu nałożona bez łączeń na krawędziach przylgi, co przekłada się na wysoką jakość wykończenia i dużo lepszą trwałość.

Kolor jesion szary, w którym dostępne są objęte promocją drzwi, cieszy się obecnie ogromną popularnością. Pasuje do niemal każdego wnętrza, nie dominuje, łatwo też komponuje się zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi kolorami. Jego nowoczesny charakter podkreślają wyraźnie uwidocznione słoje drewna.

Oferta wchodzi w życie 16 października. Ulotka z promocją dostępna jest do pobrania z naszej strony WWW. Zachęcamy do zapoznania się z nią i skorzystania z oferty!

Ulotka - drzwi Credis w promocji